Збірна Блохіна зганьбилася в Чехії (ВІДЕО)

Українська національна команда програла 4 матч поспіль. Цього разу з розгромними 4:0.

Після достатньо яскравого та змістовного матчу проти збірної Уругваю в Харкові, підопічні Олега Блохіна зазнали нищівної поразки, як то кажуть, без шансів від чехів з антирекордним рахунком 4:0.

Наші суперники відкрили рахунок вже на 2 хвилині матчу ударом з 11-метрової позначки. Ще через 8 хвилин українці пропустили другий м'яч після кутового.

За схожим сценарієм розпочався другий там: за 5 перших хвилин другої 45-хвилинки чехи забили двічі.

Українці могли скоротити рахунок. Одного разу навіть забили, зусиллями Марко Девіча ще в першому таймі, однак суддя не зарахував гол через оффсайд. У другому таймі також були моменти, але українці просто не влучали у ворота, двічі - навіть у порожні.