Барса виграла Суперкубок Іспанії в Реала (ВІДЕО)

І у другому матчі гранди видали суперматч.

У середу, 17 српня на Ноу Камп визначився володар Суперкубку Іспанії 2011. Ним стала каталонська «Барселона», яка в другому матчі перемогла надпринципового суперника з Мадрида «Реал».

Як і в першому матчі, який завершився з рахунком 2:2, команди видали суперматч: і за видовищністю, і за результативністю, і за напругою.

Першими рахунок відкрили каталонці після диво-паса Леонеля Мессі, який відрізав увесь захист «Реалу» та вивів Іньєсту на побачення з Касільясом. Плеймейкер Барси без особливих проблем перекинув партнера по збірній. Це відбулося вже на 15 хвилині матчу.

За 5 хвилин «Реал» відігрався зусиллями Пепе та Роналду після розіграшу кутового. Каталонці спробували апелювати до арбітра, мовляв, був офсайд, та марно – 1:1.

Свій другий гол «Барса» також забила після розіграшу кутового: подача, м’яч відскочив до Мессі, який саме перебував на лінії штрафної, комбінація «стінка» з Піке, який віддав пас аргентинцю п’яткою, і Мессі виходить на побачення з Касільясом і знову перекидає його. 2:1. Так завершився перший тайм.

Зрівняли мадридці рахунок аж на 81 хвилині також після кутового. Пожежею в штрафній «Барси» скористався Бензема, який не сильним, зате влучним ударом відновив паритет.

Однак, вже за 7 хвилин диво-комбінацію розіграли каталонці, розірвавши захист «Реалу» в три паси. Завершальний удар Мессі був і точний, і влучний. 3:2 – тріумфує «Барселона» та всі вболівальники футболу, які вдячні командами за два суперматчі протягом двох тижнів.