Зіркові сестри: Мукачівка Іоанна Скуба про чемпіонат світу з ММА, підготовку та майбутні плани (ВІДЕО)

Дівчині вдалося здобути найвищий статус на змаганнях в ОАЕ.

Раніше ми розповідали про Маріанну Скубу, яка вже має чимало титулів попри свій молодий вік. Зараз з Абу-Дабі повернулася її молодша сестра Іоанна, яка виборола звання чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА у категорії 16-17 років до 52 кілограмів

Загалом у змаганні взяли участь 500 спортсменів з 42 країн світу. Дівчині довелося битися з представницями Казахстану, Ірландії, Індії та України. Дівчина каже зі своїми було битися найважче.

Тренером обох дівчат став їх тато Михайло Скуба. Чоловік підтримував доньок дистанційно, спостерігав за змаганнями у прямому ефірі та давав настанови телефоном. До слова, у родині є ще 2 молодші сини, які вже також займаються спортом.

Загалом представники України стали кращими на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, який проходив з 17 по 20 серпня 2022 року в Абу-Дабі (ОАЕ). Всього здобувши 32 медалі (8 золотих, 14 срібних та 10 бронзових нагород) за чотири змагальні дні.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.