"Минай" мінімально здолав угорський "Вашаш" у товариській грі

Команда Василя Кобіна продовжує готуватися на одеський "Чорноморець".

В столиці Угорщині наша команда перемогла одного з лідерів місцевої Першої ліги, «Вашаш», з рахунком 1:0. Єдиний гол після 90-ої хвилини забив Євген Селезньов.

Наша команда загалом продемонструвала хорошу гру – ми володіли м’ячом, атакували як позиційно, так і зі стандартів, пресингували, відпрацьовували в захисті. Та і суперник виявився доволі непростий. У «минайців» моменти були у Коваленка, Кобака та інших.

Сам матч за домовленості провели у 2 тайми й 30 додаткових хвилин. Це дало можливість тренерському штабу Василя Кобіна подивитися всіх гравців у справі і кожен мав достатньо часу проявити себе. У підсумку все вирішив єдиний точний удар Євгена Селезньова, якому асистував Данило Книш.