Українська збірна, у складі якої закарпатець, зайняла переможне місце на Lviv Half Marathon (ФОТО)

29 жовтня у Львові відбувся міжнародний біговий захід – Grand Prix Lviv Half Marathon 2017.

Другий за ліком Львівський півмарафон зібрав 2 250 бігунів з 25 країн світу, що побороли негоду заради незабутніх фінішних емоцій. Серед спортсменів участь у марафоні взяла команда від України Saucony Ukraine Team у складі якої закарпатець Василь Беца.

Так, за результатами змагань, українська команда зайняла перше місце в естафетному бігу.

— Змагання відбулись на високому рiвнi, за виключенням погоди, саме тоді падав дощ. Але, ми організацією задоволені! , - розповів Мukachevo.net Василь Беца.

Загалом, переможцем другого Львівського півмарафону став атлет зі Львова – Тарас Сало. Він фінішував з часом 1:07:43, встановивши новий рекорд траси, випередивши переможця минулого року на одну хвилину.