Роберт Мартон "взяв" срібло Чемпіонату України з боксу

Відомий мукачівський боксер став другим на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків у віковій категорії до 22 років.

Змагання проходили у місті Кропивницький з 9 по 15 жовтня, йдеться на сайті Федерації боксу України.

У своїй ваговій категорії до 91 кг, мукачівець Роберт Мартон через травму уступив перемогу супернику із Харкова - Сергію Горскову, якому і зарахували технічну перемогу.

Однак, за високий результат у змаганнях, Роберта Мартона зараховано до лав Національної збірної України з боксу.

За результатами змагань, першість у загальному командному заліку здобули боксери Полтавської області. На другому та третьому місцях опинилися Харківська та Донецька області відповідно.

Цього літа, до речі, мукачівець Роберт Мартон став срібним призером Міжнародного турніру з боксу