Мукачівець Роберт Мартон став срібним призером Міжнародного турніру з боксу (ФОТО)

Днями, в Одесі відбувся Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу А пам'яті С.Трестіна.

У цьому турнірі взяли участь 108 учасників із 11 країн світу, в тому числі Казахстан, Індія, Азербайджан, Молдова і Білорусь.

Серед них був і спортсмен з Мукачева Роберт Мартон, який провів 4 поєдинки і зайняв 2-е місце в чемпіонаті.

— Цей фінальний бій був дуже рівним, тому в наступний раз мені потрібно ще більше працювати, для того, аби у суддів не було сумнівів, - прокоментував Мukachevo.net спортсмен свій бій.

Спортсмен розповів Мukachevo.net, що турнір був найвищого рівня, пісня нього він зробив для себе багато висновків, і тепер буде готуватися до Чемпіонату України.

Дивіться також: Мукачево вибороло "срібло" на черговому етапі Кубку України з мотокросу (ФОТО)