Мукачівці зайняли 5 місце на змаганнях поступившись чемпіонам Світу зі спортивної радіопеленгації (ФОТО)

У Києві завершилися Всеукраїнські змагання зі спортивної радіопеленгації на Кубок державного центру позашкільної освіти.

Захід був приурочений до річниці вигнання  зі столиці нацистських загарбників та присвячений учаснику форсування Дніпра, почесному громадянину Києва, генерал-полковнику військ зв’язку Михайлу Пилипенку.

Протягом двох днів, використовуючи радіопеленгатори та високоточні карти, юні спортсмени шукали у Голосіївському лісі "лисиці" - замасковані міні-радіопередавачі, що посилають в ефір сигнали азбукою Морзе. Змагання відбувалися у двох діапазонах – на ультракоротких хвилях 144 Мегагерц та на коротких хвилях, 3,5 Мегагерц.

У напруженій боротьбі перемогла збірна Вінниччини, на другому місці кияни, треті – представники Хмельницької області. Відмітимо, що саме представники цих регіонів складають основу національної збірної і є багаторазовими переможцями чемпіонатів світу і Європи. Команда Закарпатської області, яку представляли гуртківці обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, де директором Валерій Корсак, виступила, як для дебютантів вдало, зайнявши п’яте місце серед збірних команд областей. Успішно справилися зі складними завданням мукачівці Людмила Калчева і Олексій Шорін (обоє з ЗОШ №10), Олександр Ткачук (ЗОШ №1), Ярослав Попов, Валерія Смочко (ЗОШ №2), Ніна, Катерина і Владислав Цепурдеї (гімназія).

Дивіться також: Українська збірна – чемпіон світу з ловлі коропа в Угорщині. Закарпатці допомогли