"Олександрія" вибила "Минай" із Кубку України

Вдруге у своїй історії закарпатський клуб "Минай" вилітає в 1/8 фіналу Кубку України.

Із самого початку матчу минайцям не таланило. Так, на 6-ій хвилині через провал у центрі оборони Вантух реалізував свій момент і «Олександрія» повела в рахунку 1:0.

На 14-ій хвилині минайці організували відповідь, але Шиндер пробив у воротаря. «Минайці» продовжили і далі більше володіти м’ячом, але потрохи господарі відтиснули гру від своїх воріт і атаки гостей були не такими вже гострими.

На 62-ій хвилині олександрійці заробили пенальті, який реалізував Бондаренко.

Наприкінці матчу, після розіграшу кутового Довгий на ближній штанзі вдало розібрався та проштовхнув м’яча у ворота "Миная" третій м'яч.

В підсумку «Олександрія» - «Минай» 3:0. Закарпатці завершують свою боротьбу за Кубок України.

Наступна гра "Минаю" відбудеться в 5 грудня, в Києві – з донецьким «Шахтарем» в рамках Прем'єр-Ліги.