Закарпатський "Минай" здолав Дніпро-1: Нура — герой дня (ВІДЕО)

На поєдинок десятого туру проти "Минаю" "Дніпро-1" змушений був приїхати без головного тренера Ігора Йовічевіча. Адже в нього виявили COVID-19.

Видання "Футбол-1" зазначає, що і у команді Василя Кобіна бцли проблеми — відсутність Антона Шиндера через перебір жовтих карток. Формально на вістрі діяв Денис Кожанов, в першому таймі йому допомагали на флангах Книш та Пиняшко. Щоправда, в другому таймі Данило ситуативно закривав весь лівий фланг, коли Саків зміщувався в центр оборони. З протилежного краю в обороні діяв Меліченко, а в центрі – Матіч та орендований у "Дніпра-1" Лопирьонок. Ткачук розташовувався між лініями, Сніжко та Нурієв як центральні півзахисники.

Дебют зустрічі принаймні за моментами вийшов за гостями. Вже на четвертій хвилині "Дніпро-1" міг повести в рахунку – Хобленко вискочив один на один з голкіпером після простого закидання з глибини поля від Дубінчака. Однак форвард пробив повз ворота. Та вже на 15-й хвилині рахунок все ж було відкрито. Той-таки Олексій реалізував пенальті, призначений після перегляду ВАР. Ігор Пасхал на моніторі побачив, як Лопирьонок вдарив по нозі Ігнатенка.

У "Миная" гра відверто не клеїлась. Перший удар вдалось завдати лише в середині тайму, та й той (від Ткачука з-за меж штрафного) виявився невдалим. "Дніпро-1" мав можливість грати на контратаках і збільшувати перевагу, якби Цуріков краще використовував свої шанси. Особливо той, що стався на 35-й хвилині. Хобленко виборов м’яч і прорвався по правому флангу і прострілив на дальню стійку – Андрієві залишалось влучити у порожні ворота з двох метрів, але ні. Той такий Цуріков мав можливість пробити з меж штрафного майданчика після пасу Булеци, але для цього лівому хавбеку "Дніпра-1" потрібно було бити сходу з неробочої правої. Тож поки він обробляв м’яч, Меліченко встиг перекрити траєкторію.

За свою недбалість гості були покарані на останніх секундах тайму. Пиняшко, Нурієв та Книш змогли розіграти трикутник на лівому фланзі, Данило отримав м’яч вже в штрафному майданчику "Дніпра-1", обіграв Логінова і був збитий Сватком. Нурієв, який в попередньому турі не забив "Десні" з 11-метрів, цього разу впевнено розвів м’яч та голкіпера по різним кутам – 1:1.

Чи то гол в роздягальню так подіяв на команди, чи то Кобін провів відповідну роботу, але на другий тайм вийшов інший "Минай". "Минай" натхненний, сміливий, заряджений на атаку. І "Дніпро-1" виявився абсолютно неготовим до цього. Моменти біля воріт Сарнавського почали виникати як гриби після дощу і Богдану тричі довелось рятувати свою команду. Хоча коли Меліченко пробивав після прострілу Сніжка, то дніпрянам відверто пощастило, що Кирило не влучив зовсім трохи. На 49-й Сарнавський зреагував на постріл Ткачука з меж штрафного майданчика (Пиняшко впав після контакту з Логіновим, але підвівся і продовжив атаку). На 60-й Пиняшко витримав гросмейстерську паузу і віддав пас на Книша, який підтримав контратаку – Данилові не вдалось переграти Сарнавського в ближньому бою. А на 64-й Данило бив на техніку з 15-ти метрів в дальній кут – знову голкіпер!

Тепер вже в "Дніпра-1" не йшла контргра. За добрих півгодини можна згадати хіба що прорив Назаренка з пасом на Цурікова. Андрій момент не відчув і опинився не в тому місці, але епізод закінчився невдало для голкіпера "Минаю" Поповича – в нього влетів свій же захисник. В результаті Кобіну довелось випускати Каніболоцького (і це зіграє свою роль).

Отож, "Минай" напосідає, в "Дніпра-1" гра не клеїться. Не дивно, що у Хобленка на 68-й хвилині здали нерви. Олексій підіграв собі рукою, арбітр свиснув фол, але форвард гостей повівся на провокацію суперника і пішов буцатись головою. Ігор Пасхал миттєво дістав з кишені червону картку і не став реагувати на прохання переглянути відеоповтор.

А через десять хвилин, коли гра дещо заспокоїлась, "Минай" вибухнув голом. Василь Пиняшко – один з найкращих гравців в складі господарів поля – отримавши м’яч на кутку штрафного майданчика змістився ближче до центру і пробив з-під захисника під дальню стійку. Удар вийшов ідеальний – 2:1.

На той момент в атаці "Дніпра-1" вже грали Коркішко та Довбик. Саме ці футболісти були найближче до того, щоб вирівняти становище. Перший здорово приклався до м’яча з-за меж штрафного майданчика, але Каніболоцький в ефектному стрибку витягнув з-під поперечик. Другий пробивав головою під стійку – знову голкіпер. Якби Антон ще й пенальті витягнув на 90+7-й від Коркішка (знову не обійшлось без перегляду ВАРу), то саме він був би головним героєм матчу. Але Дмитро пробив чітко, тож MVP матчу став Анатолій Нурієв. Саме капітан, як виявилось, забив переможний гол для своєї команди на 90-й хвилині. Нурієв отримав м’яч в штрафному майданчику від гравця "Дніпра-1", який намагався перервати пас, і холоднокровно пробив в нижній кут.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.