Титул вакантний: Італія вибиває Іспанію з Євро-2016

Підопічні дель Боске не зможуть тричі поспіль стати чемпіонами Європи з футболу. До цього саме вони володіли цим титулом з 2008 року.

Не така зіркова як Іспанія збірна Італії показала у матчі 1/8 фіналу неймовірний заряд на гру та бажання перемогти. Це було видно відразу ж з виконання гімну: іспанці слухали мелодію, італійці на чолі з Буффоном гучно співали. Схоже відбувалося і на полі: увесь матч, за виключенням 20-25 хвилин другого тайму Італія домінувала на полі.

Італійцям вдавалося скоріше переходити центр поля та створювати небезпеку біля воріт де Хеа, який не раз врятував свою збірну. Але одного разу в першому таймі він серйозно помилився: під час штрафного голкіпер іспанців відбив м’яч перед собою, і захисник Кьєлліні добив м’яч у сітку.

А ось Буффон грав усю гру вкрай надійно. Під завісу матчу він витягнув мертвий м’яч від Піке. До цього ефектно парирував удари Іньєсти і Ко.

Вже на доданих хвилинах італійці провели чудову контратаку і забили другий м’яч. На цьому все: ззовні стомлена і виснажена Іспанія покидає турнір та право позмагатися за титул.

У ¼ фіналу італійці зійдуться з іншими чемпіонами, цього разу світу – німцями.