Збірна України дала бій чемпіонам світу на Євро-2016: як це було (ФОТО, ВІДЕО)

Попри фіаско у стартовому матчі з рахунком 2:0, гра нашої збірної вселяє не просто оптимізм, а впевненість, що нам під силу вийти з групи, випередивши поляків та ірландців.

Найсильніше українці провели другу половину першого тайму, коли німцям довелося відверто відбиватися, кілька разів навіть на лінії воріт – коли Нойєр парирував удар головою Хачеріді, а Буатенг вибив з другої спроби удар-простріл від Коноплянки. Також були небезпечні удари від Ракицького та Коноплянки. Одного разу навіть наші забили, але з офсайду.

Німці ж зіграли дуже грамотно та прагматично. Вони довго розігрували м’яч, не дозволяючи нашим комбінувати та швидко переходити в контратаки. Водночас, кілька разів німці виводили своїх переважно напівзахисників на побачення з П'ятовим (Озіл, Хедіра).

Підсумком став гол Швайнштайгера, який вийшов під завісу матчу і забив на другій доданій хвилині, поставивши крапку в матчі. На жаль не на користь нашої збірної.

Дивимося, як це було у фото та відео. Наступний матч наша команда зіграє з Пн.Ірландією вже найближчого четверга.