Угорська казка на Євро-2016 закінчилася розгромом від бельгійців (ФОТО)

Хоча, правду кажучи, Угорщина не заслуговувала на поразку 4:0. На середину другого тайму могла навіть претендувати на нічию.

Так, наші сусіди провалювали з самого початку в центрі оборони, але голкіпер угорців 40-річний Габор Кіраль виглядав просто неперевершеним: чудова реакція, пригучість та впевненість у рамці в найбільш екстремальних моментах залишали шанс угорцям на позитивний результат.

Бельгійці швидко забили: на 10 хвилині відзначився Алдервейрелд. Бельгійці могли забити ще у першому таймі, але знову ж таки їм заважав Кіраль, що у перекладі з угорської означає король.

Початок другого тайму взагалі був за угорцями, які перехопили ініціативу і почали тиснути. Але після однієї із затяжних атак угорці прогавили контру бельгійців, і після пасу Азара відзначився Батшуаї, який за мить до того вийшов на заміну. Ще за хвилину забив уже сам Азар чудовим обвідним ударом із-за карного майданчика. У вже додані хвилини крапку в матчі поставив Карраско.

Що ж, угорська казка на Євро-2016 завершилася. Але це було справжнє свято для вболівальників та звитяга для футболістів.

До слова, вчора ж закінчилося Євро-2016 і для інших наших сусідів: збірна Словаччини без шансів поступилася німцям.