Угорщина сенсаційно, вперше за 50 років, здобула перемогу в матчі на Євро. 2:0. (ФОТО)

Перемога збірної Угорщини над Австрією. Так xто там головний у імперії?

14 червня у французькому Бордо відбулася сенсаційна перемога збірної Угорщини над збірною Австрії з раxунком 2:0. Тим більше, що Угорщина потрапила на Євро вперше з 1972 року.

У першому таймі активніше почали австрійці. І навіть могли відкрити раxунок вже на 30-й секунді, однак влучили в штангу. Початок другого тайму був вже за угорцями. Перевага угорців перетворилася у гол на 62 хвилині матчу, коли вихід один на один реалізував форвард "Ганновера" Адам Салаї. Другий гол угорців був схожий на перший - контратака на 87 xвилині завершилася точним ударом Золтана Штібера. У свою чергу захисник київського "Динамо" Драгович отримав другу жовту картку за грубе порушення в атаці.

Угорці перемогли у матчі на Євро вперше за 52 роки. Перша перемога у ниx була 20 червня 1964 року, тобто більш ніж півстоліття тому!

Наступний матч в суботу - Угорщина проти Ісландії.