"Шахтар" розгромив "Говерлу" з рахунком 6:1

29 листопада «Шахтар» в рамках 16-го туру чемпіонату зустрівся з «Говерлою».

На старті поєдинку «Шахтар» створив кілька можливостей для взяття воріт. Після прострілу Ісмаїлі м'яч ледь не закотився у ворота, Ярослав Ракицький після розіграшу кутового не потрапив у ворота, з дальнім ударом Тараса Степаненка впорався воротар ужгородців. Був ще епізод, коли голкіпер «Говерли» збив у штрафному Алекса Тейшейру, проте суддя вказав на кутовий. Ну а на 10-й хвилині рахунок був відкритий: Ракицький зі штрафного пробив повз стінку, вразивши правий від воротаря кут - 0: 1, йдеться на сайті "Шахтаря".

«Горняки» повністю контролювали гру, проте незабаром пропустили контратаку господарів, коли Хльобас у штрафному обіграв опонента і пробив у ближню «дев'ятку»: м'яч від штанги залетів у сітку -1: 1. Гра ненадовго вирівнялася, а потім донеччани додали в атакуючих діях. На 28-й хвилині Тайсон небезпечно пробивав з меж штрафного - воротар парирував на кутовий. Сам же Тайсон і виконав простріл з кута поля на ближню штангу, де м'яч після рикошету залетів у ворота. Вже в наступній атаці була подача зліва від Тейшейри, воротар ужгородців відбив перед собою, а набіг Марлос переправив м'яч у сітку - 1: 3.

Господарі відповіли гострою атакою, але на 35-й хвилині рахунок зріс до великого. Даріо Срна зробив подачу з кутового, а ніким не прикритий Феррейра головою пробив точно - 1: 4. Перед самою перервою через травму поле покинув активний Тайсон, якого замінив Віктор Коваленко.

Другий тайм

Господарі спробували щось змінити на полі, проте «гірники» продовжували нагнітати. Був момент у Ісмаїлі, удар якого у ближній кут парирував воротар, а Феррейра в боротьбі із захисником не зміг добити відскочив від штанги м'яч у сітку. Пізніше Феррейра після удару головою не влучив у ворота з подачі Марлоса. У середині тайму Мірча Луческу освіжив атакуючу лінію, випустивши на поле Едуардо, а пізніше і Дентіньо.

На 67-й хвилині відзначився кращий бомбардир чемпіонату Алекс Тейшейра, котрий використовував довгий діагональний пас Срни і розстріляв воротаря з близької відстані. Через п'ять хвилин Срна заробив пенальті, який реалізував Тейшейра, забивши свій 21-й гол у 14 матчах - 1: 6. Міг вийти красивий гол у Дентіньо, але його різаний удар з-за штрафної розминувся з «дев'яткою». Двічі виходив на ударну позицію Едуардо: його удар зі штрафного з-під поперечини витягнув воротар ужгородців, а потім парирував його удар головою після подачі з кутового.