Квітень для закарпатських орієнтувалників виявився особливо плідним на перемоги (ФОТО)

Квітень, що минув, залишив у мукачівських орієнтувальників чимало позитивних емоцій.

На обласному чемпіонаті в Ужгороді чемпіонські звання в змаганнях серед наймолодших вибороли Людмила Калчева і Катерина та Владислав Цепурдеї, Каріна Сватко і Дарина Лозицька, призерами серед кадетів стали Ніна Цепурдей та Артур Сватко. В змаганнях спортсменів основної – дорослої – категорії перемогли Ніна Расчупкіна, Олександр Касьянов та Владислав Французов, а серед спортсменів, старших 35 років сильнішими стали Андрій і Світлана Лозицькі, Людмила Гришко та Ігор Французов.

32-річний майстер спорту Сергій Бабич переміг на обох дистанціях Кубку Львівщини, а його молодші товариші Артур Сватко і Владислав Французов розіграли між собою в угорському Мандоку головні нагороди Весняної першості клубу Honvéd Bottyán SE.

Високі результати показують вихованці Мукачівського «Товариша» і в легкоатлетичних змаганнях. Так Сергій Расчупкін вже став призером кількох міжнародних напівмарафонів, що проходили у Словаччині та в Україні, а Дмитро Терпай 26 квітня вперше у спортивній кар’єрі успішно подолав повну марафонську дистанцію (42 км 195 м). На дистанції міжнародного Варшавського марафону (ORLEN Warsaw Marathon), Дмитро серед 7357 учасників, які зуміли подолати трасу, фінішував з результатом 3:02.25, зайнявши 123 місце у своїй віковій категорії.

Всі ці поїздки, як і участь в національному чемпіонаті, що проходив у столиці, мукачівці здійснили за власні кошти, тож звістка про те, що депутат обласної ради Андрій Балога виділив кошти для часткової компенсації витрат збірників у Києві, стали приємною несподіванкою для спортсменів.