БК "Ужгород-УжНУ" вийшов проти клубу "Чернівці-Буковина"

Такою грою розпочалось друге коло змагань першої ліги серед чоловічих команд у групі «Захід».

З самого початку першої гри на майданчику точилася рівна гра. На велику перерву команди пішли за невеликої переваги господарів. В третій чверті ужгородці нарешті віднайшли свою гру і просто знищили суперника, дозволивши господарям майданчика набрати тільки 3 очки. В 4 чверті гості впевнено втримали перевагу, і завершили гру перемогою.

БК «Чернівці - Буковина» - БК «Ужгород - УжНУ» - 58 – 70 (21-19, 17-15, 3-19, 17-17).

БК «Ужгород - УжНУ» - Іванина А. – 21 очко, Шкондя Ю. – 18, Кстенко К., Попадинець А. – по 10,Зубковський О. – 6, Плешаков В. – 5.

Друга гра розвивалась по такому самому сценарію, як і попередня. Рівна гра в першій половині, але цього разу з невеликою перевагою ужгородців в рахунку. Якщо в попередній грі гості відзначились надміцним захистом в третій чверті, то в другій грі ужгородці продемонстрували результативну гру в атаці, оформивши солідний гандикап в рахунку перед заключною чвертю гри. Незважаючи на всі намагання господарів майданчика наздогнати ужгородців, їм це не вдалося. У підсумку закарпатська команда додала до свого активу дві