Василь Кобін допоміг Металісту переломити хід гри проти Зорі

Закарпатець став активним учасником першого взяття воріт на користь харків'ян, хоча звісно головною зіркою гри та паличкою-виручалочкою Металіста став Жажа.

Пропустивши прикрий гол на 36 хвилині відразу через 3 хвилини Металіст відігрався: після подачі з лівого флангу в штрафну Зорі саме Василь Кобін поборовся у повітрі за верховий м'яч, той відскочив до Вільягри, якого "скосив" у карному майданчику Каменюка. Жажа впевнено реалізував пенальті.

Вже на початку другого тайму Жажа забив чудовий гол у падінні знову ж таки після подачі з лівого флангу, а на 65 хвилині Жажа чудовим пасом вивів Болбата на побачення з голкіпером Зорі, і перший впевнено переграв останнього.

На 78 хвилині після подачі з правого флангу Василь Кобін в карколомному стрибку пробив з кута штрафного майданчика, і воротар Зорі з труднощами відбив цей м'яч.

На 84 хвилині зусиллями Петряка Зоря відіграла один м'яч, але на більше гостей не вистачило. Більше того, уже на другій доданій хвилині Жажа зробив хет-трик, забивши гол з центру поля в порожні ворота. Останні залишив воротар Шевченко, підключившись до штрафного Зорі. Фінальний рахунок 4:2.

Ще одного разу закарпатець відзначився на 90 хвилині, отримавши гірчичник.

Варто зауважити, що матч у Харкові пройшов під лапатим снігом.