У фіналі Business CUP Мукачево 2016 зіграють Ліка та Енергетик

А за бронзові медалі змагань поборються Беркут та Мукачево Сіті.

Сьогодні на футбольному майданчику в ЗОШ №13 відбулися півфінальні матчі. Першими на поле вийшли Ліка та Беркут. Гра почалася спокійно, команди грали обережно, намагаючись налагодити власну гру та знайти слабкі місця. Але після першого голу, його забили гравці Беркуту, гра суттєво змінилася. Беркут зміг відкрити рахунок після прострілу з правого флангу, який перервав воротар Ліки, але відбив м’яч перед собою і гравець Беркуту зміг добити м’яч у сітку воріт. Після цього гра стала значно швидшою та агресивнішою. Ліка взялася відігруватися, і в одному з епізодів гравець команди зміг влучно поцілити з правого флангу в дальній верхній кут. Так і завершився перший тайм.

У другому було значно більше голів, емоцій та навіть вилучення. Гра йшла на зустрічних курсах. Гравці Беркуту були індивідуально спритніші, водночас гравці Ліки грали «щільно», не прибираючи ніг. Відтак, часто виникали суперечки з арбітрами, апеляції до них щодо порушень. Переважно – від гравців Беркуту. Але поки ті відволікалися на розмови та апеляції, Ліка змогла забити поспіль 3 голи, повівши по ходу матчу 4:1. Під кінець зустрічі емоції досягли піку: зіткнення 2-х гравців під час атаки Беркуту спершу переросли у суперечки, а потім майже у бійку. У підсумку обох гравців вилучили. Перед фінальним свистком Беркут зміг забити ще один м’яч, вдало виконавши штрафний удар. На більше Беркуту не вистачило ні часу, ні сил. Таким чином, Ліка вийшла до фіналу.

У другому півфіналі зійшлися Енергетик та Мукачево Сіті. Гра розпочалася із взаємних випадів, але дуже швидко Енергетик відкрив рахунок: широка атака правим флангом завершилася спритним переведенням через короткий пас м’яча на лівий фланг і влучним пострілом у ближній кут. Мукачево Сіті трошки розгубилося, пропустивши гол, і  пропустили ще 2 поспіль. Опісля Мукачево Сіті дещо зібрався і зміг забити один гол, а тоді пропустивши з пенальті, забити і другий. З рахунком 4:2 завершився перший тайм. А вже у другому Енергетик просто грав у своє задоволення, і матч завершився з розгромним рахунком 9:2.

Фінал та матч за 3-є місце пройде в найближчу суботу, 9 квітня. Ігри почнуться з самого ранку, о 9:00 на стадіоні Авангард.

Більше про турнір –  читайте у попередніх репортажах про ігрові дні Business CUP Мукачево 2016: