За перші 2 тури Business CUP Мукачево 2016 визначилися головні фаворити змагань (ФОТО)

Турнір з міні-футболу виключно серед аматорів міста стартував минулими вихідними й набирає обертів. Його ініціатором виступив Едуард Ільтьо.

У змаганнях беруть участь 8 команд, які представляють у більшості мукачівські підприємства. Команди розподілені на 2 групи:

ФК «М. Сіті»

З огляду на перші 2 тури в групі А є один беззаперечний фаворит, це «Енергетик», який наразі крупно переміг у 2-х матчах – обігравши у дебютній грі «Фішер» 6:2, і в другому турі Юнайтед 5:1.

Хоча ще все може змінитися, адже у останньому турі Енергетик гратиме проти Беркута, який несподівано зіграв у нічию з Юнайтед 3:3 в дебютному матчі та впевнено переміг Фішер у другому турі – 7:0. Якщо переможе Беркут, то саме він займе перше місце у групі. Але у будь якому випадку, Енергетик точно вийде з групи чи то з першого, чи то з другого місця.

Але ось для Беркута ще нічого не вирішено: команду може влаштувати у матчі з Енергетиком нічия, або навіть програш. Якщо станеться останній варіант, і при цьому Юнайтед переможе Фішер, тоді у Беркута і Юнайтед буде однакова кількість очок, і рахуватимуть різницю забитих і пропущених.

Тим часом у групі B після 2-х турів інтриги, хто саме вийде з групи і позмагається за кубок, нема, хоча багато-хто очікував тут запеклу боротьбу й перші матчі виглядали дуже «в’язкими».

Ліка не без проблем у першому турі обіграла Алекс з рахунком 2:1, забивши перший гол лише у другому таймі, і переможний на останній хвилині. Долю матчу вирішив дубль Михайла Калія, який попри стіноподібний захист Алекса спершу поцілив точнісінько у кут після розіграшу кутового, а тоді реалізував 11-метровий за гру рукою. Другий матч Ліка перемогла з куди переконливішим рахунком – 8:1, хоча першими забили гол саме хлопці з ОТP. Можливо, це така тактика: Ліка спершу усипляє свого суперника повільними розіграшами м’яча, а тоді домагається потрібного результату.

Іншим фаворитом в цій групі виявилася команда Мукачево сіті, хоча багато-хто пророкував цю роль саме Алексу. Але у першому матчі Мукачево сіті впевнено перемогло ОТ – 5:0, хоча і забивши усі голи у другому таймі, а вже у другому Мукачево сіті несподівано впевнено перемогло власне Алекс – 5:1.

Таким чином, інтрига у групі B залишається лише у тому, хто ж займе перше місце – чи Ліка, чи Мукачево сіті. Ці 2 команди й визначать це у особистому двобої у підсумковому матчі групового турніру.

Опісля нас чекає кубковий принцип ігор: перша команда з однієї групи гратиме з другою командою з іншої на виліт.