Перед чвертьфіналом кубку: Як закарпатські футбольні клуби виступали у кубкових матчах (Частина 2)

ФК «Минай» вже у наступну середу зіграє в чвертьфіналі Кубку України і спробує підкорити наступну вершину.

У сезоні 1995/96 у Кубку України зіграли три закарпатські команди. Перечинський «Лісник» у першому ж для себе матчі поступився калушському «Хіміку» – 1:2. У 1/64 мукачівські «Карпати» поступилися «Міховику» з Тисмениці – 2:4. У тому ж раунді «Закарпаття» поступилося ФК «Покуття» з Коломиї – 0:2.

Починаючи із сезону 1996/97 ФФУ більше не долучало аматорські клуби до розіграшу кубку, а зосередилося над розвитком професіонального та аматорського футболу, як двох окремих структур.У першому ж етапі ужгородське «Закарпаття» програло дрогобичській «Галичині» – 0:1. «Карпати» з Мукачева, навпаки, здобули перемогу над Калушем – 2:1.

В 1/32 фіналі мукачівці обіграли чортківській «Кристал» – 3:2, а у 1/16 здобули історичну перемогу для себе над криворіжським «Кривбасом» – 2:1.

В 1/8 фіналу «Карпати» були розгромлені одеським «Чорноморцем» – 0:7.

Новий для себе сезон 1997/98 у кубку розпочали дві закарпатські команди. «Закарпаття» змінило назву на «Верховину», що не допомогло команді у матчі з «Поліссям» в 1/32 – 2:6, а мукачівські «Карпати» на своєму шляху здолали «Нефару» із Славутича – технічна перемога та рівненський «Верес» – 2:1, 2:3 (за рахунок голів на виїзді), але у 1/32 фіналу мукачівці не змогли підкорити охтирський «Нафтовик» – 1:6.

У сезоні 1998/99 у кубку лишилася лише ужгородська «Верховина». В 1/128 фіналу команда зустрілася із чортківським «Кристалом». Першу гру ужгородці програли – 1:4, але потім реабілітувалися і здобули перемогу – 5:0.

Але у наступному раунді ужгородці програли ФК «Львів» – 1:0, 1:3.

Сезон 1999/00 для ужгородців був знову невдалим. Команда змінила назву із «Верховини» на «Закарпаття», але поступилися в першому ж етапі донецькому «Металургу» – 1:2.

А тут ви зможете прочитати першу частину історичної вибірки про участь закарпатських команд у Кубку України з футболу.