Ужгородські "Карпати" перемогли суперниць з рахунком 38:16 (ФОТО)

Сьогодні відбувся перший матч 8 туру ЧУ серед жіночих команд Суперліги між командами "Карпати" Ужгород та "РЕАЛ-МОШВСМ-НУК" Миколаїв.

Перший свій домашній матч ІІ кола ЧУ Суперліги, "ужгородки" провели на майданчику "Карпати Арена", який розташований на території готеля-ранчо "Золота гора".

З перших хвилин гри "карпатівки" не роздумуючи взяли ініціативу у свої руки і повели в рахунку, який відкрила Кот. І хоч дівчата з Миколаєва намагалися скоротити відставання, проте голкіпер "ужгородок" - Наталія Гайович, зробила все, щоб зберегти перевагу в рахунку, а вдалі атаки Уманець, Семаль і Кот лише збільшували рахунок на нашу користь.

Наприкінці першої половини гри, через зіткнення, майданчик змушені були покинути Мигович ("Карпати") та Компанієць ("РЕАЛ-МОШВСМ-НУК"), а завершився перший тайм за переваги "Карпат" - 17:9.

В другому таймі Борис Петровський давав більше свободи молодим гравцям, таким чином у воротах миколаївської команди змогли відзначитись Лазарєва, Кильч та Руснак, а Лєбєдєва була швидша за захист "Реала", тому змогла вдало завершувати атаки після передач Уманець. Також, на радість вболівальникам, змогла себе проявити у воротах Тетяна Сумарока.

Завершився матч за повним домінуванням господарок майданчику - 38:16.

"Карпати" - "РЕАЛ-МОШВСМ-НУК" 38:16 (17:9)

"Карпати":
Артемчук, Сумарока, Гайович; Уманець 9, Лєбєдєва 7, Кот 5, Лезінська 3, Руснак 3, Кильч 3, Лазарєва 3/1, Тарасова 3/2, Семаль 2, Мигович 1, Цубина 1, Шваб.

Завтра відбудеться повторна зустріч, яка розпочнеться о 11:00.

В іншому матчі 8 туру ЧУ, "Галичанка" Львів перемогла на домашньому майданчику херсонську "Дніпрянку" - 25:19, повідомляє Прес-служба ГК "Карпати".