"Динамо" завершило спортивний рік сумною нічиєю у Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

Київське "Динамо" завершило груповий турнір Ліги чемпіонів нічиєю з загребським "Динамо".

Матч розпочався у важких погодних умовах - у Загребі йшов снігопад - і через дев'ять хвилин після стартового свистка арбітр відвів команди в роздягальні. Працівники стадіону нанесли на газон червону розмітку і за 15 хвилин гра була відновлена.

До важких погодних умов краще пристосувалися господарі, частенько загрожуючи воротам Коваля. Наша оборона насилу, але справлялася з атаками господарів.

А на останній хвилині першого тайму кияни забили. Вукоєвич скинув м'яч на Ярмоленка і той ударом зльоту відправив м'яч під поперечину.

Другий тайм пройшов у кращих умовах, оскільки під час перерви працівники стадіону почистили газон.

Майже весь другий тайм була в'язка гра без моментів, а під кінець зустрічі кияни могли неодноразово зловити суперника на контратаці.

Однак пропустили у відповідь на 95-й хвилині. Тайво міг вибити м'яч, але понадіявся на Коваля, а того випередив Крстановіч і Максим, на думку арбітра, збив його. На повторі видно, що наш голкіпер чітко зіграв у м'яч. Але арбітр призначив 11-метровий. Крстановіч розвів м'яч і Коваля по різних кутах.

1:1 - загребці раділи нічиїй, немов перемоги в Лізі чемпіонів, а кияни покидали поле "Максимір" сумними.

Тепер підопічні Олега Блохіна продовжать виступи у Лізі Європи.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група А. 6 тур

Загреб. Стадіон "Максимір"
Головний арбітр: Станіслав Тодоров (Болгарія)

ДИНАМО Загреб, Хорватія - ДИНАМО Київ, Україна - 1:1

Динамо З: 30. Келава (к), 3. Ібаньєс, 4. Шимуніч, 14. Врсалько, 24. Віда, 6. Адемі, 8. Матея Ковачіч, 10. Саммір, 77. Брозович (19. Піваріч, 71'), 21. Бечірай, 90. Чоп (99. Крстановіч, 60')

Запасні: 33. Мітрович - 2. Пульїч, 5. Калельо, 20. Аліспахіч, 28. Халіловіч

Динамо З: 35. Коваль, 3. Бетао, 17. Михалик (к), 33. Тайво, 4. Мігел Велозу, 5. Вукоєвич, 9. Ярмоленко, 19. Гармаш, 25. Аруна (23. Богданов, 90'+1'), 99. Дуду (13. Мехмеді, 82'), 11. Ідейє (15. Марко Рубен, 76')

Запасні: 1. Шовковський - 14. Рибалка, 85. Раффаель

0:1 Андрій Ярмоленко, 45'+1' (кияни на рівному місці забили гол у роздягальню. Вукоєвич м'яко накинув м'яч на Ярмоленка, а той пробив зльоту з 20-ти метрів. М'яч по дивовижній траєкторії пролітає між витягнутою вгору рукою Келави і поперечиною) - ВІДЕО

1:1 Младен Крстанович, 90'+5' - пенальті - ВІДЕО

Попередження: Домагой Віда, 11'; Марцело Брозович, 47'; Дуду, 65'; Андрій Ярмоленко, 90'+4'; Младен Крстанович, 90'+5'