Міжнародна перемога: ФК "Минай" переміг представника вищої ліги Словаччини

?ФК «Минай» на виїзді здолала 9-ту команду чемпіонату Словаччини.

У Михаловце, що в 40 км від Ужгорода, наш клуб переміг місцевий «Земплін» з рахунком 2:0. Відзначилися молоді гравці – у другому таймі спочатку Олексій Шпак, а потім Олександр Глагола.

Наша команда грала експериментальним складом – можливість пограти отримали ті гравці, які не мали багато ігрової практики у матчах Першої ліги. Тим не менше, «минайці» навіть у такому складі демонстрували непоганий футбол.

На в’язкому полі у Михаловце тренерський штаб «Минаю» вирішив побудувати гру від оборони та у розрахунку на швидкі атаки – позиційний футбол в таких умовах будувати було важкувато.

І це принесло результат. У другому таймі півзахисники закарпатців робили чіткі передачі за спини словацьким захисникам і це виводило форвардів практично «1 в 1». Так, на 55-ій хвилині такий момент реалізував Олексій Шпак після передачі Антона Кічи, а на 72-ій Олександр Глагола заробив пенальті. Він же заробив, він же його і реалізував.

У такий спосіб «Минай» ще не раз турбував ворота господарів, проте більше забити не вдалося. Були моменти і у «Земпліна», проте закарпатці зуміли дуже непогано відпрацювати в обороні. Між іншим, другий поспіль матч, який наші хлопці відіграли на нуль. У воротах себе непогано проявив Андрій Черепко, який зберігав ворота «сухими» 75 хвилин, а пізніше його замінив Артем Кулініч.

Загалом цей матч дав чимало корисної інформації для тренерського штабу. Зокрема, була можливість варіювати ігрові схеми. Так, у першому таймі «Минай» грав за схемою 4-2-3-1, у другому – 4-3-3. Також була можливість перевірити стан та можливості практично всіх гравців нашої команди.