Мукачівець Сергій Перевозніков став чемпіоном Всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань (ФОТО)

Вже другий рік поспіль на базі СОК ДЮСШ було проведено Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань пам’яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча «Чотири оберти Сюча».

Уродженець Мукачівщини, закінчив Мукачівський кооперативний технікум, потім продовжив навчання у м.Львові. Він був першим у світі тренером, який запровадив метання молоту з чотирьох обертів, що значною мірою сприяло підвищенню результатів. Понад 150 легкоатлетів-метальників завітали до нашого міста.

Почесним гостем змагань була донька відомого тренера Анна Сюч. На церемонії відкриття були присутні головний тренер з легкоатлетичних метань Максим Островський, старший тренер збірної України, мукачівець Ярослав Чмир та головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Володимир Уліганець.

Організатори змагань підготували чудові медалі, кружки та футболки з емблемами змагань. Зрозуміло, що найбільшу увагу приділяли метанню молота. Приємно, що переможцем цих змагань став мукачівець Сергій Перевозніков – учень МПАЛ ім.Данканича. Молот, випущений його рукою, пролетів 66м 2 см.

Слід відзначити, що на чемпіонаті світу, який відбувався в столиці Катару м.Доха, Сергій показав результат 72 м і посів 16 місце. Ужгородець Богдан Граб метнув спис на 57м 20 см і посів 4 місце. Серед дівчат молодшого віку в змаганнях прийняла участь учениця ЗОШ №20, вихованка СОК ДЮСШ м.Мукачева Наталія Сарай, яка стала шостою у штовханні ядра.

Можна відзначити, що ці змагання є завершальними. Збірна команда України завершує тренувальний збір у нашому місці і вирушає на навчально- тренувальні збори до Туреччини для підготовки до олімпіади.