Український футбол: Матч між "Шахтарем" та "Динамо" закінчився расистським скандалом (ВІДЕО)

Прикрий епізод трапився у матчі 14-го туру Прем’єр ліги України з футболу.

Якщо говорити по грі, то тут донецький "Шахтар" переграв свого суперника з рахунком 1:0. На 18-хвилині Сергій Кривцов замкнув подачу партнера з кутового. А от футболісти "Динамо" за 90-хвилин жодного разу не вдарили у площину воріт П’ятова.

Та прикрий епізод трапився на 72-хвилині матчу. У боротьбі Шабанова з Тайсоном останній порушив правила, а із гостьового сектора почали лунати расистські вигуки на адресу донецьких бразильців. Тайсон відреагував емоційно показав непристойний жест і жбурнув м’яч у вболівальників "Динамо". Футболісти столичного клубу пішли своїх вболівальників заспокоювати.

Головний арбітр матчу гру призупинив на декілька хвилин. Капітан "гірників" Тайсон покидав поле зі сльозами на очах. Звичайно ж на "Динамо" буде накладений штраф, а от сам Тайсон отримав за емоції червону картку.

Наставник "Шахтаря" Луіш Каштро був збентежений такою ситуацією. На післяматчевому інтерв’ю ні слова про футбол і лише засудження дій вболівальників. У "Динамо" цю тему коментують не дуже охоче. Повідомлялось лише про те, що буде розслідування і після того можна щось говорити.

Не припустимо, що у 21-столітті в країні, яка прагне йти у Європу виникають такі ситуації. У Асоціації футболу України ймовірно вже готують суворе покарання для футбольного клубу "Динамо" за неналежну співпрацю із "фанатами.

Нагадаємо, що у Берегові трапився скандал через угорську мову.