Українські клуби "Шахтар" та "Олександрія" у єврокубках зробили фантастичні "камбеки" (ВІДЕО)

"Шахтар" у Лізі Чемпонів, а "Олександрія" у Лізі Європи відігралися на останніх хвилинах.

Щоправда у підопічних Луіша Каштро був безнадійний варіант. На 90-хвилині доннечани програвали 3-1 у Загребі. На 92-хвилині Коваленко гол один відіграв, а на 97-хвилині Тете із пенальті зрівняв рахунок. Цікаво, що пенальті заробив голкіпер "Шахтаря" Андрій П’ятов.

Супер матч видали і підопічні Володимира Шарана. "Олександрія" приймала вдома французький "Сент-Етьєн. Тут до 84-хвилини господарі поля програвали 2:0. На цій хвилині Безбородько відставання зменшив, а на 92-хвилині Задерака зрівняв. Неймовірні камбеки на останніх хвилинах матчу.