Перша ліга: "Минай" здобув важливі три очки в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Підопічні Василя Кобіна взяли реванш за домашню поразку від "Прикарпаття".

Після перемоги у кубковому матчі для гравців "Минаю" потрібно було повернутися на рівень нижче і налаштуватися на суперника із Івано-Франківська. Василь Кобін дав трохи відпочити деяким гравцям, які виходили у старті проти ФК "Львів", і провів ротацію у команді.

З перших хвилин гаряче було біля нашого голкіпера Кулініча. Господарі почали агресивно і намагалися забити швидкий гол, але натомість пропустили контратаку. Микуляк навісив у карний майданчик, а Шпак знайшов шпаринку між воротами та голкіпером – 0:1.

У другому таймі закарпатським футболістам ніяк не вдавалося знайти простір серед захисту господарів. Останні ж створили атаку у якій Допілка порушив правила у своєму карному і заробив пенальті. "Прикарпатці" одинадцятиметровий реалізували – 1:1.

Останнім часом Анатолій Нурієв менше підходить до м’яча, коли його команда заробляє небезпечний штрафний. Дарма. Чудове виконання штрафного із двадцяти метрів вивело минайців вперед – 1:2.