У Тячеві відбувся чемпіонат України з хортингу (ФОТО)

3

Перший чемпіонат України з Хортингу Серед Юніорів та Юніорок, який відбувся 6-7 жовтня на Закарпатті, а саме в місті Тячеві.

У цій великій спортивній події було заявлено багато команд, майже з усіх обласних центрів: Київ, Львів, Черкаси, Одеса, Житомир та команда Закарпатської області, яка була в повному складі, а кращі спортсмени області показали гідний результат чим вивели Закарпатську команду та Кольинський спортивний клуб "Фанат"у друге місце командного заліку на Україні!

Із Цим досягненням вітаємо наших чемпіонів та призерів, Рипкович Валентина, який отримав золото у ваговій до 75кг., демонструючи свою впевнену, вольову та технічну перевагу на хорті. Справжньою героїнею змагань була Болдижар Габріелла. Вона була заявленна у двох категоріях та зайняла перше місце у ваговій категорії до 55 кг. де впевненою перемогла своїх соперниць із Житомира і Одеси.

Та друге місце вона отримала у категорї до 65 кг., де у фіналі зустрілася із спуперницею з Киева. Хлипняч Андріан чистим накаутом переміг свого суперника у фінальному двобої та отримав почесне золото у ваговій до 70кілограмів. Приємно вразив своєю мужністью та волею до перемоги Цибарь Віктор, зайнявший друге місце у ваговій до 65кг. Бронзовими призерами відзначилися Гребченко Антон та Шкрюба Юрій зайнявши третє місце.