Ефект Гегедоша: ФК "Минай" вирвав нічию на останніх хвилинах

У матчі 13-го туру підопічні Василя Кобіна зустрічалися із львівським "Рухом".

Розпочали закарпатці невпевнено. Вже на перших хвилинах дозволили декілька моментів створити супернику. Протягом десяти хвилин футболісти "Руху" могли б бодай двічі відзначитися. Далі ініціатива перейшла до господарів поля. "Минай" повністю контролював хід гри, але до голу справа не доходила.

У другому таймі вболівальники спостерігали такі собі гойдалки. Клуби по черзі створювали атаки і гра йшла до забитого голу. На 88-хвилині гравці "Руху" створили атаку після якої змогли забити гол. Матч можна було вже завершувати, але із рахунком не погодився Роберт Гегедош. На 91-хвилині Гегедош у карному майданчику суперника зловив ногою м’яч в повітрі і в один дотик переправив його у ворота суперника – 1:1.

У підсумку нічия – 1:1, яка сповіщає про те, що минайці не виключаються із боротьби за трійку лідерів.

Гол і повний матч можете подивитися, якщо перейдете сюди: ФК "Минай" - ФК "Рух".