ФК «Минай» здобув впевнену перемогу над ФК «Черкащина»

В 11-турі Першої ліги України «Минай» довів свій статус фаворита і забив супернику три м’ячі.

Увесь матч команда домінувала на полі. Вже на 10-хвилині Антон Кіча замкнув передачу Роберта Гегедоша – 1:0. Але футболісти із Черкас змогли швидко вирівняти гру, а автором голу став Олександр Медведь.

На цьому казочка для гостей і завершилася. Якщо у першому таймі вони могли утримати нічийний результат, то у другому вже почали самі забивати собі у ворота. На 55-хвилині Дмитро Кошелюк вкрав можливість від Роберта Гегедоша забити і переправив сам «шкіряного» у власні ворота – 2:1.

А на 77-хвилині Михайло Кополовець зумів забити для себе перший гол у Першій лізі за «Минай» – 3:1. У підсумку впевнена перемога і команда Кобіна знову опинилася на третій сходинці.