Друга ліга: ФК "Ужгород" поступився вдома "Діназу" з Київщини

Після серії вдалих ігор підопічні Василя Варги не змогли взяти очки у домашньому матчі.

Господарі поля вже на 14-хвилині помилилися і привезли у свої ворота пенальті. Гравець «Діназу» Бриженко його впевнено реалізував. Через дві хвилини Адріан Пуканич зумів рахунок зрівняти, але на 34-хвилині гості із Київщини знову вийшли вперед – 1:2.

Проте на перерву команди пішли із нічийним результатом. На 45-хвилині гравець «Ужгороду» Пасічник зміг нанести результативний удар.

На жаль другий тайм ужгородці почали із пропущеного м’яча. У Вишгорода відзначився Корешков. Тримати інтригу вдалося до 74-хвилини, а там підопічні Варги пропустили і четвертий м’яч у свої ворота від Авдаляна. У підсумку поразка 2:4.

Нагадаємо, минулий раз ФК "Ужгород" розписав нічию із Тернопільською "Нивою".