В Мукачеві пройшли змагання Murph (ФОТО, ВІДЕО)

Цьогоріч такі змагання у Мукачеві відбуваються.

Так, сьогодні, 7 вересня, зранку в міському парку Перемоги людно. Спортивні хлопці та дівчата братимуть учать у челенджі Murph. 1 миля бігу, 100 підтягувань, 200 віджимань, 300 присідань та ще миля бігу - саме така програма змагань.

Можна пройти дистанцію з бронежилетом, або без нього. 35 хлопців та 8 дівчат вирішили спробувати свої сили в легендарному murph-і. 7 чоловіків обрали ускладнений варіант з бронежилетами, який має вагу 9 кілограм.

За кожним учасником закріплений волонтер, який стежить за правильністю виконання вправ та за фізичним станом спортсмена. Для зручності спортсменів вправи можна розділити на підходи. Але не можна переходити до іншого етапу не виконавши попередній.

Розпочались змагання з демонстрації правильності виконання вправ. Як правильно підтягуватись, присідати та віджиматись продемонстрував головний суддя змагань Віктор Віктор.

Ліміт часу для виконання всіх етапів 90 хвилин. Чимало учасників зійшло з дистанції. Переможців визначили у 3-х категоріях. Чоловіки, жінки та чоловіки в бронежилетах. Переможці отримали пам’ятні номерні кубки та грошові премії - 1, 2 та 3 тисячі гривень.

Першим пройшов всю дистанцію львівянин без бронежилета під номером 33 - Оприско Володимир. 29 хвилини і 40 секунд знадобилось йому. Перша з дівчат фінішувала - Марусинець Оксана. А кращим у змаганнях з бронежилетом став Дмитро Мойсеєв.