Закарпатський "Минай" програв першу гру третього кола у Другій лізі України (ВІДЕО)

Матч проходив під диктовку господарів поля, але забити бодай м’яч вони змогли лише тоді коли програвали – 0:2.

2019 рік для закарпатської команди поки не фартовий. Нулі в Чернівцях і ось тут домашня поразка від аутсайдеру чемпіонату борщагівської «Чайки». Гра з перших хвилин вважалася виграшною для «Минаю». Гострі моменти від Гегедоша та Нурієва, цікаві простріли Страшкевича та постійні атаки від Микуляка та Пиняшка і ось-ось здавалось гол прийде. Та надійні дії Мусієнка у воротах гостей всі намагання минайців звели нанівець.

А от у другому таймі сталася повна катастрофа для господарів. На 59-хвилині усвоїй штрафній порушив правила Гавриленко. У гравця «Минаю» вже була жовта, тож арбітр нагородив його ще одною та вилучив з поля. Пенальті реалізував Пономаренко – 0:1. А от через 12-хвилин гості вже скористалися чисельною більшістю і вивели Мірошнікова на побачення з нашим голкіпером. Форвард «Чайки» вийшов з битви переможцем – 0:2. На що Минай спромігся та це гол престижу від Нурієва на останніх хвилинах матчу.

У підсумку 1:2 і «Минай» опускається на третю сходинку, яка не дає команді шансів на Першу лігу.

Пропонуємо вам подивитися відеозапис гри "Минай" - "Чайка".