ЧС-2022: Португалія та Гана проводять шалений матч, Бразилія доводить своє фаворитство (ВІДЕО)

Завершився вже і перший тур Чемпіонату світу з футболу у Катарі.

Відкривали ігровий день гравці Швейцарії та Камеруну.

Нападник Бріл Емболо народився у Камеруні, проте перші серйозні кроки у футболі став робити саме у Швейцарії, куди переїхали його батьки. Сьогодні форвард вийшов на поле у складі швейцарців проти команди, за яку міг теоретично грати на ЧС.

І саме він став ключовим футболістом зустрічі, адже забив єдиний гол у поєдинку. Емболо не святкував, але від цього не змінюється той факт, що його нинішня збірна здобула три очки та зробила серйозний крок до виходу з групи.

Уругвай та Південна Корея голів не забивали. Проте гра була доволі цікава. Південна Корея під керівництвом португальського тренера Паулу Бенту стала командою з вираженим акцентом на позиційному футболі. Мабуть, це і стало першою перепоною для більш іменитого Уругваю забити гол.

У підсумку гра була рівних суперників, які створювали моменти, але без результату.

Справжню битву на полі показали збірні Португалії та Гани. У першому таймі з пенальті забив Кріштіано Роналдо. А от у другому почалося видовище для вболівальників.

Ганці рахунок зрівняли, потім двічі пропустили, потім один відіграли. А далі арбітр додав 9 хвилин, які були настільки запеклими, що вболівальникам точно не хотілося йти з поля.

У підсумку ганська збірна могла зрівняти, але нападника підвів газон та рівновага. Важка перемога Португалії - 3:2.

Бразилія вважалася фаворитом у матчі проти Сербії.

У першій половині гри бразильці не поспішали атакувати та мало створили, проте у другому таймі все змінилося. Віні Жуніор, Неймар, Рішарлісон та Рафінья почали розривати захист суперників швидкістю та дриблінгом.

І якщо перший гол Рішарлісона вийшов кострубатим і непримітним, то другий – шедевр. Він ударив у падінні через себе.