ЧС-2022: сенсація від Японії, розгром від Іспанії, невезіння Хорватії та бойова Канада

У Катарі завершився четвертий ігровий день.

Розпочинали ігровий день збірні Хорватії та Марокко. Віцечемпіони світу не змогли нав'язати належної боротьби африканській збірній. Натомість мароканці кілька разів могли створити справжню сенсацію.

У підсумку нульова нічия. Хорвати не виконали місії - стартанути з перемоги.

А ось японці створили сенсацію. Програючи по ходу гри 0-1 від збірної Німеччини, збірна Японії видала просто шалену гру.

На останні 10 хвилин гра взагалі нагадувала бій відомої комп'ютерної гри "Мортал Комбат", де суперники по черзі наносили один одному "суперудари". У підсумку японці на 75-хвилині зрівняли рахунок, а на 83-ій на німців чекали "фаталіті", адже суперник вийшов вперед і утримав переможний результат - 1:2.

Збірна Іспанії не помітила збірну Коста Ріки. Перший тайм закінчився з рахунком 3-0.

А у другому кураж іспанців продовжився і у підсумку матч завершився рахунком 7-0.

Закривали ігровий день канадці та бельгійці. Вже на 10-хвилині збірна Канади не реалізувала пенальті. Далі був пропущений гол.

У другому таймі збірна Канади виглядали краще своїх суперників. Багато моментів прийшлися на роботу голкіпера бельгійців Куртуа. У підсумку лише запам'ятається бойова гра канадців, а от перемогу святкували бельгійці - 0:1.