ЧС-2022: Нідерланди обігрують Сенегал, а США та Вельс розходяться миром

Завершився другий ігровий день у Катарі.

У Нідерландів виникли проблеми з сенегальцями. Мабуть, краще сказати, що Сенегал у цій грі втратив все, адже на боці африканців було і володіння м'ячем, і хороші атаки, і в взагалі повне домінування, але не було реалізації.

До того ж всього у "помаранчевих" відмінно на воротах стояв Адріс Нопперт ("Херенвен"), який дебютував за збірну у цій грі.

Прокинулися гравці збірної Нідерландів на 84-хвилині матчу. І якщо до цього часу у Сенегалу було понад 5 гольових моментів, то у Нідерландів це був перший удар у площину воріт і одразу ж 1-0.

Цікаво, що після пропущеного голу Сенегал мав змогу бодай двічі зрівнювати рахунок, а у підсумку отримав другу результативну атаку від суперника і програв з рахунком 2-0.

Сенегал – Нідерланди 0:2

Гол: Коді Гакпо 84, Классен 90+9

Сенегал: Е. Менді – Сабалі, Кулібалі, Сіссе, Діалло (Якобс 62) – Н. Менді, Гейе, Куяте (Гує 73) – Діатта (Джексон 74), Діа (Дьєнг 69), Сарр

Нідерланди: Нопперт – Думфріс, де Лігт, ван Дейк, Аке, Блінд – Бергхюйс (Копмайнерс 79), де Йонг, Гакпо (де Рон 90+4) – Янссен, Бергвейн (Классен 79)

Попередження: Менді 90+4, Гейе 90+6 – де Лігт 56

У матчі США - Вельс суперники виглядали рівними. Хоча на полі мінімальною перевагою володіли американці. Вони більше створювали та володіли м'ячем.

На 36-хвилині збірна США вийшла вперед і здавалося на куражі команда проведе ще кілька результативних атак, але у першому таймі все залишилося з мінімальним рахунком 1-0.

У другому таймі валійці розпочали більш агресивно. Ветеран команди Гарет Бейл взагалі грав на "підвищених обертах".

Із 65-хвилини справжня навала на ворота американців, яка принесла результат на 82-хвилині.

Гарет Бейл згадав свої молоді роки, хоча він і так у бездоганній формі, та заробив на собі пенальті. Сам Гарет його і реалізував.

У підсумку 1-1.

США - Вельс 1:1

Голи: Веа 36 - Бейл 82 (пен)

США: Тернер — Дест, Рім, Циммерман, Робінсон — Маккенні, Адамс, Муса — Пулішич, Веа, Саргент.

Вельс: Хеннессі – Мефам, Родон, Б. Девіс – Робертс, Ампаду, Ремзі, Н. Вілліамс – Вілсон, Бейл, Джеймс.

Попередження: Дест 11, Маккенні 13, Рім 51 - Бейл 40, Мефам 45+2