ЧС-2022: Збірна Англії розгромно виграє в Ірану

21 листопада у 1-му турі чемпіонату світу з футболу збірна Англії перемогла Іран з рахунком 6:2.

Ззбірна Англії вийшла вперед на 35-й хвилині, коли забив Джуд Беллінгем. На 43-й хвилині перевагу команди Гарета Саутгейта збільшив Букайо Сака. Незабаром до розгромного рахунок довів Рагім Стерлінг.

По перерві Сака зробив дубль та продовжив побиття суперника. Збірна Ірану відповіла на 65-й хвилині голом престижу від Мехді Теремі.

Англія на цьому не зупинилася та на 71-й хвилині відзначилася знову зусиллями Маркуса Рашфорда. На 90-й хвилині довершив розгром Джек Гріліш.

У компенсований час арбітр призначив у ворота англійців пенальті, який реалізував Теремі. Збірна Англії перемогла Іран 6:2, набрала 3 очка та очолила турнірну таблицю групи B.

У іншому матчі 1-го туру в цьому квартеті сьогодні о 21:00 зустрінуться США та Уельс. У 2-му турі 25 листопада Англія зіграє зі США, а Іран - проти Уельсу.

Зазначимо, що перед матчем збірна Ірану з футболу відмовилася співати державний гімн. Спортсмени демонстративно відмовилися співати гімн на знак солідарності із жертвами протестів в Ірані.

Трансляція матчу, який розпочався о 15:00 за Києвом, показала, що 11 іранських гравців стояли незворушно та з похмурими обличчями, коли їхній гімн лунав на стадіоні в Катарі, зазначає видання.