Український прапор на кубку Ліги Чемпіонів: "Реал" Мадрид обіграв "Ліверпуль"

У ніч із 28 на 29 травня у передмісті Парижа Сен-Дені мадридський клуб переміг у фіналі ЛЧ англійський "Ліверпуль" з рахунком 0:1.

Єдиний гол забив на 59-й хвилині бразилець Вінісіус Джуніор. "Реал" виграв ЛЧ в 14-е, це абсолютний рекорд. Найближчий переслідувач, "Мілана", має лише сім перемог у цьому турнірі.

Лунін провів весь матч у запасі. У воротах грав його конкурент – зірка світового футболу Тібо Куртуа. За даними пресслужби УЄФА, бельгійський голкіпер зробив дев'ять сейвів і став найкращим гравцем матчу.

Лунін, хоч і не провів у цьому розіграші Ліги чемпіонів жодної хвилини на полі, став третім українцем, який вигравав ЛЧ (після Андрія Шевченка та Анатолія Тимощука). Після матчу він пов’язав прапор України на Кубок чемпіонів – головний футбольний трофей Європи.

"Кубок чемпіонів з українським прапором. Зараз важливо, щоб не забували про нашу країну і про те, що відбувається. Сподіваюся, цей момент і ця гра подарували українцям посмішки", – підписав у Instagram фото з трофеєм Лунін.