Футбол: збірна України здобула важливу перемогу над Боснією

Підопічні Олександра Петракова змогли переграти своїх суперників з рахунком 0-2.

У цій грі українцям потрібна була лише перемога. І перемога не тільки своя, а ще й французів над фінами у протилежному матчі.

Наша збірна розпочала гру із тотального контролю м'яча. Але боснійці просто шаленими силами захищали свої ворота. У захисті їх було завжди дев'ятеро, а на фланзі Ярмоленка завжди атакували по двоє.

Було зрозуміло, що цю команду перемогти можна буде завдяки лише наступу. Та ось цей наступ провокував господарів поля вибігати у контратаки, після яких було лячно.

Перший тайм закінчився без серйозних моментів зі сторони українців і з одним просто чудовим сейвом Бущана, який врятував свою команду на 45-хвилині.

У другому таймі українці трохи додали темпу, адже було зрозуміло, що втрачати вже немає що. Перша помилка від боснійців на 58-хвилині. Вони провалилися на лівому фланзі. Звідти у карний майданчик увірвався Циганков і віддав передачу на вільного Зінченко. Останній із 5-метрів не схибив - 0:1.

Через 8-хвилин Україна отримує найприємнішу звістку із Хельсінкі, а там "давній друг" українців Бензема забиває у ворота фінів.

Петраков робить перші заміни. На полі з'являються Шапаренко, Довбик та Зубков. Саме перші двоє на 79-хвилині остаточно виведуть Україну у раунд плей-оф. Шапаренко зробить розрізну діагональ на пів поля, а Довбик вийде віч-на-віч із голкіпером і переграє його - 0:2.

Слід зазначити, що десь Петраков мав рацію на рахунок і Маліновського, гравець у план гри тренера не вписується, а от на тій позиції, куди його поклав коуч себе Руслан почуває не впевнено.

У підсумку перемога виводить збірну України у плей-оф. Жеребкування цієї стадії відбудеться 26 листопада.