Серія без поразок завершилася: ФК "Ужгород" вдома поступився “Поділлю”

У 13 турі Першої ліги на стадіоні “Авангард” ужгородці не змогли здобути перемогу в матчі проти хмельницького “Поділля”.

Хмельничани вже зі стартових хвилин взяли м’яч під свій контроль, а перший же свій момент реалізували. На 8 хвилині з позиції лівого інсайду у дальній кут прицільно пробив Андрій Ліповуз — 0:1.

“Ужгородці” могли відповісти на 21 хвилині: після навісу з правого краю головою міг пробивати Микола Гайдучик, однак не дотягнувся до м’яча.

На 38 хвилині гості могли подвоювати перевагу в рахунку: Володимир Савошко після навісу з флангу пробивав головою в дальній кут, однак не влучив.

Забивати ще до перерви могла закарпатська команда: на 42 хвилині Віктор Хомченко звільнився з-під опіки і пробивав з 20-ти метрів, однак кіпер без труднощів впорався.

У таймі другому на 53 хвилині гострий момент створили гості: Ігор Каопенко пробивав з кількох метрів після пасу з флангу, але Михайло Готра зіграв надійно.

А вже через хвилину відповіли господарі. Віктор Хомченко в оточенні кількох опонентів зумів нанести небезпечний удар — врятувала поперечка.

Тривалий період часу небезпечних моментів команди не створювали, вся боротьба була зосереджена у центрі поля або на підступах до штрафної.

На 85 хвилині шанс вирівняти рахунок мали Віктор Хомченко й Василь Пиняшко, однак не встигли відгукнутися на передачу з флангу.

У підсумку, мінімальна поразка у рідних стінах. “Ужгород” — “Поділля” 0:1.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.