ФК "Ужгород" під кінець гри вирвав нічию в "Агробізнеса"

7 жовтня, у матчі 12 туру Першої ліги “Ужгород” зіграв на виїзді проти “Агробізнеса”.

Перші 15 хвилин поєдинку господарі більше контролювали м’яч. Футболісти “Агробізнеса” спробували декілька разів загрожувати воротам “Ужгорода” дальніми ударами, які виявились неточними.

На 24 хвилині відкрити рахунок у матчі могла закарпатська команда: після подачі з кутового Віктор Хомченко влучив у поперечку, а на добиванні не вдалося заштовхнути м’яч у ворота.

Ще один момент мали “ужгородці” вже після подачі зі стандарту: головою пробивав Олександр Аксьонов, але підвела точність.

Господарі вийшли вперед на 43 хвилині матчу: після навісу зі стандарту Богдан Семенець з кількох метрів пробивав у дальній кут — 1:0.

Перший гольовий епізод другого тайму створили “ужгородці”: на перспективній ударній позиції був Віктор Ряшко, однак м’яч пролетів біля стійки.

Тривалий період обидві команди боролися переважно у центрі поля, без особливого наближення до воріт. Чудовий момент вирівняти паритет на табло закарпатська команда не використала на 80 хвилині, коли головою пробивав Василь Пиняшко, однак голкіпер зреагував. А ще через дві хвилини Олег Мозіль врятував після удару у дев’ятку від Віктора Хомченка.

“Ужгород” таки зрівняв рахунок на 84 хвилині: після подачі з кутового та скидки Василя Пиняшка Віктор Ряшко потужним ударом прошив воротаря — 1:1.

У компенсований час вирвати виїзну перемогу закарпатська команда могла завдяку Вадиму Мердєєву: після його удару з-за меж штрафної м’яч влучив у поперечку.

Ще один шанс забити не реалізував вже Микола Гайдучик. Нападника вивели сам на сам, але він зміг переграти голкіпера, а добиванні Павло Тищук також не використав свій шанс відзначитись.

У підсумку, нічия 1:1 сусідів турнірної таблиці. “Ужгород” тепер має 6 залікових балів, залишаючись на останній сходинці, у активі “Агробізнеса” 8 очок, команда на передостанній позиції.