Український плавець Крипак займає 1 місце за кількістю медалей на Паралімпіаді в Токіо

Наразі у плавця вже 5 золотих медалей, одна срібна та 1 бронзова.

Український плавець Максим Крипак здобув 5-те "золото" на Паралімпійських іграх-2020 у Токіо на дистанції 200 метрів комплексним плаванням у класі SM10, і став на першу сходинку у світі за кількістю медалей.

Раніше Mukachevo.net писало про те, що Крипак переміг на дистанції 100 і 400 м вільним стилем, а також на стометрівках на спині й батерфляєм.

Крім того, Крипак завоював на цих Іграх "срібло" на 50 м вільним стилем і "бронзу" в естафеті.

Це 15-та паралімпійська медаль Крипака в його кар'єрі та десяте "золото". Плавець став найуспішнішим паралімпійцем в історії збірної України.

Крипак 26-річний параатлет, 5-разовий переможець Паралімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро, 4-разовий чемпіон Токіо-2020. 5-разовий чемпіон світу та 10-разовий чемпіон Європи.

Крипак має аномальний розвиток правої нижньої кінцівки та виступає в паралімпійській категорії S10, до якої належать спортсмени з мінімальним ушкодженням тіла, що впливає на функціонування ніг, або ж з ампутованою ступнею чи кінцівкою нижче коліна.

Наразі у медальному заліку України 92 нагороди. Зокрема, 22 "золоті" медалі, 44 - "срібні", 26 - "бронзових".