Друга ліга: МФА "Мункач" поступається у Дунаївцях

Команда зазнає третьої поразки поспіль.

У матчі 6-го туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги МФА грав на виїзді з дунаївським «Епіцентром».

Матч з МФА розпочався доволі рівно, а на 35-й хвилині Вадим Лучка взяв гру на себе протягнув м’яча практично з центральної частини поля, по дорозі обігравши кількох гравців «Епіцентра», й ефектно завершив свій сольний прохід. «Мункач» повів – 1:0.

Господарі довго запрягали, й на 67-й хвилині матчу таки домоглися свого – після затяжної атаки Микола Буй доволі несподівано пробив, і м’яч здається зрикошетив від нашого оборонця, тож кіпер МФА не зреагував – 1:1.

А на 79 та 84-й хвилинах господарі довели справу до перемоги, причому в обох випадках господарі реалізували свої нагоди після ударів головою. Тож поразка, яка вже стає третьою поспіль для мукачівців.