Гирьовий спорт: Закарпатці привезли нагороди із Чемпіонату світу (ФОТО)

На Чемпіонаті світу з гирьового спорту за версією World Kettlebell Sport Federation (WKSF) в Італії українці посіли друге загальнокомандне місце.

У складі національної збірної успішно виступив і закарпатець Вадим Рошканюк. На змаганнях спортсмен здобув дві медалі у різних категоріях. Серед аматорів Вадим став другим за поштовхом довгим циклом гирі 24 кг однією рукою та у відповідному заліку серед ветеранів посів 3 місце. Повідомляє Закарпатська ОДА.

Також на цих змаганнях у класичному двоборстві серед майстрів перемогу здобув закарпатець Андрій Яремус, голова правління Асоціації гирьового спорту України. Загалом у Чемпіонаті взяли участь 145 спортсменів з 13 країн світу.