Євро 2020: Англія зіграє у фіналі з Італією

Завершилися півфінальні матчі чемпіонату Європи.

У вівторок свій матч відіграли італійці із іспанцями. Гра виявилася дуже напруженою і драматичною. Іспанці, які все ж таки у цьому матчі виступали у ролі мінімальних аутсайдерів гру не тільки показали і довели, що і вони, і італійці заслуговували вийти до фіналу.

У підсумку основний час матчу завершився із рахунком 1-1. Овертайми також не виявили переможця, а ось у серії після матчевих пенальті перемогу здобули італійці 4-2.

А ось Данія стала головною сенсацією цього турніру. Команда не тільки показала крутий футбол, а і має усі підстави вважати, що у півфіналі вони програли не справедливо.

Система ВА та головний арбітр матчу поклали дуже сумнівний пенальті у ворота данців на 104-хвилині. Гаррі Кейн його не реалізував, але швидко зреагував на добивання.

Підсумковий результат 2-1 на користь Англії і це перший історичний фінал для кривдників України.