Євро-2020: Іспанія в драматичному матчі перемогла Хорватію і вийшла в чвертьфінал

Збірна Іспанії у наддраматичному матчі з рахунком 5:3 переграла команду Хорватії і вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи-2020 з футболу.

Початок залишився за піренейцями, але свої моменти не використали Ферран Торрес і Коке: удару першого завадив Віда, а постріл другого парирував воротар суперника.

Проте, відкрити рахунок судилося балканцям, в чому їм допоміг курйозний гол. Це Педрі віддав пас назад на голкіпера, але той не зумів зупинити м'яч, і той влетів у ворота.

Однак Іспанія відновила рівновагу наприкінці першого тайму, коли Ліваковіч парирував удар Гайї, але на добиванні опинився Сарабія, який відправив м'яч у сітку.

Не минуло й години ігрового часу, як «Фурія Роха» вже вийшла вперед. Це Торрес навісив на Аспілікуету, той виграв боротьбу в Гвардіола і головою поцілив снаряд у сітку.

Пізніше Іспанія забила третій м'яч, автором якого став Торрес, але Хорватія знайшла в собі сили забити відразу два голи в кінці гри - на 85-й хвилині відзначився Оршич, а в компенсований час - Пашаліч.

На початку овертайму "Шашкові" втратили відразу два шанси, щоб вийти вперед, але замість цього пропустили ще два голи після точних ударів Мората і Оярсабаля - 3:5!

В підсумку Хорватія - Іспанія 3:5. Іспанія зіграє в чвертьфіналі з переможцем сьогоднішнього матчу Франція - Швейцарія.