Євро 2020: хорвати обходять Україну за кращими показниками третіх місць

Про те ще залишаються шанси в України продовжити участь у змаганні.

Спочатку пройдемося по вчорашнім матчам, які визначили ще трьох учасників плей-оф. Зокрема збірна Англії у доволі спокійному темпі переграла збірну Чехію 1-0. Цю гру можна було охарактеризувати - одні не хотіли, а другі не могли.

Більше інтересу для українських вболівальників викликала гра між Хорватією та Шотландією. Увесь перший тайм українці мали надію на плей-оф, адже між двома суперниками була нічия.

Нічийний результат вибивав і хорватів, і шотландців, але у другому таймі віцечемпіони світу включили другий темп і впевнено переграли суперника.

А тепер можна і подивитися, які шанси у збірної України на продовження участі у Євро 2020.

Тут звичайно ж шанси дуже високі. У групі Е Швеція повинна забирати очки у Польщі, а Іспанія має вигравати Словаччину. В такому випадку саме словаки будуть мати гірший показник ніж Україна.

У групі F Франція повинна забити три сухі м'ячі португальцям. Тоді, саме у португальців буде гірший показник за забитими та пропущеними.