Євро 2020: нестримна Італія, вихід Вельсу та провал Туреччини

У групі "А" вже завершилися усі матчі і вже є ті, хто першими їдуть додому.

Якщо ж Італія вже завчасно собі оформила вихід до плей-оф, то у Вельсу та Швейцарії ще була уся боротьба попереду. Швейцарцям для виходу в 1/8 фіналу треба було забивати цілий "міх" голів у ворота Туреччини, а ось валійцям навпаки не пропустити цей "міх" від італійців.

Швейцарці вже на перших хвилинах почали реалізовувати свій план. На 6 хвилині Сеферович відкрив рахунок. На 26 хвилині Шакірі перевагу швейцарців подвоїв. Але далі атаки швейцарців перестали бути такими результативними.

У другому таймі турки забили гол на 63-хвилині, відзначився Кахведжі. А вже через 6-хвилин Шакірі повернув швейцарцям результативну перевагу у два голи. У підсумку матч завершився із рахунком 3-1 на користь швейцарців.

У паралельному матчі італійці грали вже у свій звичний на цьому Євро футбол. На 39-хвилині Пессіна відкрив рахунок і цього було цілком достатньо італійцям, аби завершити цю групу із стовідсотковим результатом та без жодного пропущеного голу.

Валійцям цей результат дав можливість лишитися на другій сходинці і вийти із групи завдяки різниці пропущених та забитих.

Збірна Швейцарії скоріш за все також вийде з групи з третього місця, адже 4 очки в активі дають дуже хороші шанси на продовження участі у чемпіонаті.