Трималися до останнього: Португалія на останніх хвилинах дотиснула Угорщину

В матчі першого туру Євро-2020 між Угорщиною та Португалією першими забили угорці, проте гол скасували через офсайд.

Всі 83 хвилини матчу на вщент забитій 67 тисячній "Пушкаш Арені" в Будапешті збірна Угорщини тримала нічийний нульовий рахунок.

Проте, за шість хвилин до завершення основного часу діючі чемпіони Європи все ж зломили гру на свою користь.

Спершу забив Рафаель Геррейро, а вже за декілька миттєвостей дубль оформив Кріштіану Роналду. Це допомогло португальцям розгромити суперника з рахунком 3:0.

В підсумку Угорщина - Португалія 0:3.

У групі F змагаються збірні Португалії, Німеччини, Франції та Угорщини. Їхній квартет називають "групою смерті".